Serdecznie zapraszam na warsztat pierwszy z cyklu/bazowy, pt. : “Stan Kreatywny i Kierunek”.
Ruszamy 19.06.2021r., godz. 9.00

Zgłoszenia „early bird” do dnia 13.06.2021r.

W sprawie warsztatu bardzo proszę o kontakt poprzez formularz zamieszczony na dole strony lub facebookową stronę „Jestem na swojej Drodze” .

W trakcie tego warsztatu koncentrujemy się na pogłębieniu doświadczenia stanu kreatywnego, stanu CORE, stanu  “where miracles happen” i odkrywaniu tego co w sercu i duszy gra. By z tego miejsca obrać kierunek i wyznaczać swój własny szlak.

Warsztat pierwszy : “Stan Kreatywny i Kierunek”  jest czymś w rodzaju otwarcia drzwi byś mogła/mógł odnaleźć głęboki kontakt z Tym co jest dla Ciebie szczególnie ważne, co nawiązuje do Twojej najgłębszej motywacji, pasji.

Struktura warsztatu  :  

1. Wprowadzenie

2. Proces grupowy

3. Demo praktyki

4. Praktyka w parach

5. SQA i integracja 

Przewidywany czas praktyki około 5 h (+/- 30 min), więc jeśli rozszerzymy trochę ramę czasową ze względu na dynamikę grupy, wybaczcie. Ale mniej więcej to będzie 5 h, zależy nam na “domknięciu figury”.

Jeśli chcesz dołączyć i wspólnie Praktykować Kreatywną Zmianę, wejść w rolę Coachee i Coacha, skorzystać z tego czym się dzielimy dla wzbogacenia swojego życia, prywatnego, zawodowego – serdecznie zapraszam Cię do kontaktu na priv.

Dziękując Osobom, które wzięły udział w poprzednich edycjach warsztatów z cyklu CORE Coaching – Praktyka Kreatywnej Zmiany, zamieszczam Ich słowa nawiązujace do Ich doświadczeń związanych z naszą wspólną pracą: 

 

? ? ?

“Dzisiejszy warsztat był podróżą w głąb siebie, powrotem do domu. Z tego miejsca bezpiecznego i w pełni wypełnionego akceptacją mogłam uwolnić to, co ograniczało dostęp do najgłębszego pragnienia. Wypowiedzenie tego pragnienia na głos uwolniło cały potencjał do realizacji w rzeczywistości.
Stało się realne i zintegrowane na poziomie ciała i umysłu.
Cały proces trwa kilka minut, potem następuje integracja i nic nie pozstaje już takie jak było. Poczucie rozluźnienia i uwolnienia napięć z ciała jest jak ponownie narodzenie.
Oddech przepływa swobodniej i głębiej.
A pragnienie otrzymało status realizacji … bo tak naprawdę to czego pragnę już jest. Przysłaniały je tylko ukryte blokady.
Dziękuję Michał za piękny proces, za Twoją pełną delikatności, wrażliwości akceptującą obecność.
Dzięki której mogłam doświadczyć głębokiego kontaktu ze sobą na poziomie umysłu, ciała i duszy.
Z czułością i wdzięcznością raz jeszcze dziękuję.”

Katarzyna Orzeszek
PCC Coach biznesu, Nauczyciel, Superwizor Coachingu.

? ? ?

“Niedziela. CORE Coaching – warsztat z Michałem.
Znając Michała, wiedziałam, że będzie wartościowo, rozwojowo i zaskakująco. I tak właśnie było. A wszystko niespiesznie, z delikatnością i wrażliwością. W czasie warsztatu wiedza zintegrowana z praktyką – praktyką CORE. Zintegrowanie odbywało się na wielu poziomach: coacha z samym sobą, coacha z klientem, coacha w swojej profesji. Warsztat to nie tylko sposób na poszerzenie wiedzy coacha, to przede wszystkim doświadczanie coachingu w pięknej, towarzyszącej, głębokiej, wglądowej realizacji, Dziękuję Michał.
Czekam na kolejne spotkanie z akceptacją niecierpliwości, która mi towarzyszy.”

Małgorzata Gumowska
Mentor i Coach Dobrych Relacji. Doradca Rozwoju Osobistego, Specjalista w zakresie strategii komunikacyjnych oraz budowania i ulepszania relacji z innymi i z samym sobą.

? ? ?

“Michale, warsztaty z Tobą to niesamowite doświadczenie. Nie mogę doczekać się kolejnych. Za wszystkie emocje i wzruszenia jestem Tobie ogromnie wdzięczna. Takich nauczycieli nam potrzeba.
Dziękuję!”

Małgorzata Iwaniuk
Międzynarodowy trener Mindfulness Kids Programme – London, terapeuta, psycholog, pedagog, neurologopeda, neurodydaktyk, coach. Założycielka Royal School pod Krakowem (prywatna szkoła podstawowa). Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, neurodydaktyki oraz licznych kursów pedagogicznych. Autorka własnych programów nauczania. Pasjonatka neuronauk oraz edukacji przez zaangażowanie. Jako pierwsza w Polsce wdrożyła w szkole program mindfulness dla uczniów własnych placówek, ucząc ich uważności i czerpania radości z procesu nauki. Wielokrotnie cytowana i polecana przez pedagogów, rodziców, a także ogólnopolskie media.

? ? ?

“Piękne ciepłe bycie ze sobą i z drugim człowiekiem. Dla siebie i dla innych. Nowy głęboki poziom akceptacji i czerpania wiedzy z symptomów. Wyjście z nawykowej kognitywnej obróbki danych a zagłębienie się we współodczuwanie z ciałem. Dziękuję. Naprawdę warto “pracować” w ten sposób. Pasuje to do Nowej Ziemi, którą tworzymy.”

Monika Zubrzycka-Nowak
Akredytowany coach i superwizor Izby Coachingu, Trener, Mentor. Przewodnicząca Komisji ds. Akredytacji Izby Coachingu. Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Coachingu i Rozwoju. Współautorka książek „Czym (nie) jest coaching. Prawdy i mity o coachingu” oraz „Coaching zdrowia”.

? ? ?

Mam pewną trudność, by słowami opisać to, co się dzieje podczas tych warsztatów.
D o ś w i a d c z a m każdą komórką siebie i drugą osobę. To stan flow – kreatywny intuicyjny stan, który najpierw buduję w sobie, żeby później dzielić się tym z innymi.
Jako klient doświadczam niesamowitej uwagi, takiej szczerej z poziomu serca, nie z głowy, obecności, tu i teraz, towarzyszenia, a nie poganiania, akceptacji. Czuję wtedy, że jest miejsce dla wszystkiego, co przyjdzie. To jest uwalniające i otwierające na kreatywną zmianę.
Jako coach pracujący w tej metodzie, czuję, że daję jeszcze więcej uwagi, niż zwykle. Jestem, ale w sumie mnie nie ma. Nie myślę o następnym pytaniu – czuję go. Jesteśmy z coachee w jednym polu, razem go tworzymy, wszystko dzieje się samo. Uczę się od coachee, czego on potrzebuje, i idę za nim, towarzyszę, daję przestrzeń, uważność, akceptację, i zmiany same się dzieją. Cały proces dla mnie mija w stanie flow.
Czuję, że dajesz nam proste i bardzo głębokie narzędzie do pracy ze sobą i drugą osobą.
To coaching holistyczny, gdzie body, mind&soul są zaopiekowane, wysłuchane, zauważone.
Michale, jesteś bardzo inspirującym Nauczycielem i dziękuję ogromnie wszechświatu za nasze spotkanie!
Ogromnie dziękuję za dzisiaj ! Proces dalej we mnie trwa.

Dariya Lebedeva – Jaskólska
Chakra trainer | Holistic coach to be

? ? ?

Michał dziękuję że otworzyłeś przede mną drzwi do pracy z drugim człowiekiem na poziomie, którego wcześniej nie doświadczyłam. A sporo już szkoleń za mną.
Głębokie doświadczenie zarówno bycia zobaczoną jak i zobaczenia drugiego człowieka w całości, na trzech poziomach- umysłu, serca i trzewi.
Jaką to daje moc !
Od pierwszego spotkania z CORE Coachingiem – Praktyką Kreatywnej Zmiany, wiem, że to moje. Takie naprawdę całościowe, holistyczne bycie i wspieranie drugiego człowieka w zmianie. Totalna akceptacja i stworzenie bezpiecznej przestrzeni do spotkania i usłyszenia samego siebie. Nieraz po raz pierwszy w życiu.
Bardzo tego teraz wszyscy potrzebujemy.

Joanna Gawlik-Dziadoń
Akredytowany coach i superwizor ICC, trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim, trener FRIS®Style Myślenia i Działania oraz facylitator Action Learning. Członek prezydium Izby Coachingu.

? ? ?

Jeśli chcesz dołączyć i wspólnie Praktykować Kreatywną Zmianę, wejść w rolę Coachee i Coacha, skorzystać z tego czym się dzielimy dla wzbogacenia swojego życia, prywatnego, zawodowego – serdecznie zapraszam Cię do kontaktu na priv.

Pozdrawiam, Michał Kułakowski ? ? ?

Jeśli chcesz  otrzymać szczegółowe informacje dotyczące warsztatów i wspólnie praktykować Kreatywną Zmianę, serdecznie proszę o kontakt poprzez załączony formularz lub facebook.
Pozdrawiam, Michał Kułakowski

 

5 + 9 =